جراحی بینی طبیعی در زاهدان

بینی با نوک سربالا ، ساختار بسیار کوچک و قوس بسیار زیاد جزئی از سلایق تمامی افراد نمی باشد. بلکه عده بسیار زیادی از زیبا جویان ترجیح می دهند ، تحت جراحی بینی طبیعی در زاهدان قرار بگیرند. چرا که در این پروسه فرم و ساختار کلی بینی افراد حفظ می شود و اغلب اصلاحات انجام شده به منظور بهبود مشکلات تنفسی بوده ، که پس از ان جراح تغییرات جزئی و مورد نیاز را بر روی بینی زیبا جو اعمال می کند. اگر شما نیز طرفدار جراحی بینی در زاهدان به صورت نچرال هستید ، مطالعه ادامه این مطلب که توسط دکتر محمود شراهی تهیه شده است ، می تواند شما را با دیگر ویژگی های خارق العاده این پروسه آشنا کند.

 

جراحی بینی طبیعی در زاهدان - دکتر محمود شراهی

 

جراحی بینی طبیعی در زاهدان

برخلاف دیگر پروسه های جراحی زیبایی بینی همانند فرم فانتزی و نیمه فانتزی ، هیچ یک از تغییرات اعمال شده در آن ها در این سبک از بینی انجام نخواهد شد. در پروسه جراحی بینی طبیعی ، جراح در ابتدا تمامی تمرکز خود را بر روی رفع اختلالات تنفسی و انحراف استخوان بینی می گذارد. با توجه به رضایت زیبا جو طی جلسات مشاوره قبل از جراحی ، جراح پس از درمان و بهبود مشکلات اساسی تغییرات بسیار جزئی را به منظور بهبود فرم بینی انجام می دهد ، به گونه ای که ساختار کلی بینی تغییر نکند و حالت طبیعی خود را حفظ کند.

جراحی بینی طبیعی در زاهدان و ویژگی های آن

هر سه فرم بینی ، نچرال ، فانتزی و نیمه فانتزی دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند. اما در این مطلب ما به ویژگی های جراحی زیبایی بینی به روش طبیعی اشاره کرده ایم.

زوایای میان لب و نوک بینی : برای آن که جراح بینی خوب در زاهدان دکتر شراهی فرم طبیعی را خلق کند ، لازم است تا زوایای میان لب ها و بینی را حدود 90 درجه در نظر گرفته شود.

محل ایجاد برش ها : برای آن که پس از پروسه رینوپلاستی ، اطرافیان شما متوجه جراحی بینی شما عزیزان نشوند ، جراح برش های لازم را در نواحی ایجاد کند ، که قابل مشاهده نباشند و پس از رینوپلاستی در کمترین بازه زمانی بدون باقی ماندن محل اسکار بهبود پیدا کنند ، تا بینی حالت طبیعی خود را حفظ کند.

موقعیت و فرم نوک بینی : یکی از ویژگی های بارز بینی های عروسکی ، نوک سربالا و تیز ان است که این نوع ویژگی را شما هرگز در بینی های طبیعی مشاهده نخواهید کرد. چرا که نوک بینی طی جراحی بینی طبیعی در زاهدان حالتی کاملا طبیعی دارد و بسیار نازک و سربالا نمی باشد.

حفره های بینی : در این پروسه زیبایی حفره های بینی کوچک نخواهند شد و تنها در حالت طبیعی و نرمال خود باقی خواهند ماند.

عدم وجود قوس بر روی استخوان بینی : در پروسه عمل بینی طبیعی جراح از ایجاد قوس بر روی استخوان و پل بینی خودداری می کند. اما در صورت تمایل زیبا جو ممکن است تغییراتی کاملا طبیعی با حفظ ساختار طبیعی بر روی پل بینی ایجاد شود.

مشکلات و نواقص بینی : یکی از اصلی ترین موارد مراجعه زیبا جویان جهت رینوپلاستی طبیعی رفع مشکلات و نواقص جزئی بینی می باشد. همانند یک انحراف بسیار کوچک ، افتادگی بینی یا فرو رفتگی بینی و غیره.

 

جراحی بینی طبیعی تحت نظر دکتر شراهی در زاهدان 

 

پروسه جراحی بینی طبیعی در خانم ها و آقایان چگونه است ؟

عمل طبیعی بینی خانم ها

در ابتدا لازم است با ساختار چهره بانوان بیشتر آشنا شوید. به طور کلی چهره این دسته از افراد ظریف و کوچک می باشد. در نتیجه اگر پروسه جراحی در بانوان صورت گیرد لازم است تغییرات با توجه به چهره ان ها و زوایای دیگر اعضای صورت باشد. البته فرم های فانتزی و نیمه فانتزی مناسب خانم ها خواهد بود اما در صورتی که ان ها تمایل به جراحی بینی طبیعی در زاهدان داشته باشند ، انتخابی کاملا هوشمندانه خواهد بود.

عمل طبیعی بینی آقایان

برخلاف چهره ظریف بانوان ، آقایان چهره ای سخت تر دارند ، همین امر سبب شده است تا کاندیدای مناسبی برای عمل بینی عروسکی یا نیمه فانتزی نباشند. با توجه به بزرگ بودن دیگر اجزا صورت آقایان جراحی بینی طبیعی در زاهدان بهترین فرم برای آن ها خواهد بود. چرا که زیبایی چهره را دو چندان کرده اما حالتی غیر طبیعی به ساختار صورت آقایان نمی دهد.

نکته : البته پروسه رینوپلاستی و فرم ان یک روند کاملا شخصی بوده و هر فرد به نسبت سلیقه خود فرم مناسب را انتخاب می کند و لزوما تمامی آقایان نباید تنها تحت عمل بینی طبیعی قرار بگیرند.

عمل بینی طبیعی به چه روش هایی انجام می شود ؟

رینوپلاستی طبیعی به روش بسته : طی رینوپلاستی به روش بسته هیچ یک از برش ها در خارج از ساختار بینی زیبا جویان ایجاد نخواهد شد ، بلکه بهترین جراح رینوپلاستی دکتر محمود شراهی در زاهدان برش های مورد نیاز را در داخل حفره ها ایجاد کرده و تغییرات لازم را از این طریق اعمال می کند ، سپس برش های ایجاد شده را با استفاده از بخیه های جذبی می بندد. این روش در افرادی به کار گرفته می شود که مشکلات موجود کاملا جزئی باشند و نیاز نباشد تا جراح کاملا به ساختار داخلی دسترسی پیدا کند.

رینوپلاستی طبیعی به روش باز : در صورتی که طی پروسه جراحی بینی طبیعی مشکلات موجود در ساختار داخلی بینی افراد بسیار زیاد باشد ، از تکنیک باز استفاده می شود. در این مواقع جراح نواحی از بینی به نام کلوملا را برش داده و پوست بینی را به سمت بالا می کشد ، به نحوی که دسترسی کامل به تمامی ساختار داخلی داشته باشد ، بعد از بر طرف کردن مشکلات و اصلاح آن ها پوست بینی را به حال اولیه باز گردانده و برش ها را با استفاده از بخیه های غیر جذبی می بندد.

اقدامات مراقبتی زیر را بعد از جراحی بینی طبیعی در زاهدان در نظر داشته باشید !

 • از ماساژ بینی خود در دوره نقاهت بعد از رینوپلاستی بپرهیزید.
 • به هنگام عطسه و سرفه ، هوا را با فشار بالایی از دهان خود خارج کنید.
 • سر خود را در طولانی مدت به سمت پاین نگیرید و از خم شدن در دوره نقاهت خودداری کنید.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک که شامل آنتی بیوتیک ها می باشد را در زمان مناسب خود مصرف کنید.
 • تا مدتی از زدن عینک های طبی و آفتابی خودداری کنید، زیرا سبب فرورفتگی، تغییر ساختار بینی و غیره می شود.
 • سعی کنید سر خود را با استفاده از دو بالش به سمت بالا نگه دارید ، و به صورت طاق باز بخوابید و استراحت کنید.
 • گرفتگی بینی بعد از جراحی بسیار شایع بوده ، که به مرور بهبود می یابد. بنابراین از فین و دستکاری کردن آن بپرهیزید.
 • از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید ، زیرا اشعه خورشید سبب تیره تر شدن پوست محل برش و بخیه می شود.
 • به منظور تسکین درد در دوره نقاهت می توانید از دارو های توصیه شده جراح بینی خوب در زاهدان دکتر شراهی استفاده کنید.
 • وجود خونابه بعد از جراحی بینی طبیعی ، امری شایع بوده و می توان با استفاده از گاز استریل مانع از ریزش آن شد و اطراف آن را پاکسازی کرد.
 • به خوبی استراحت کنید و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش بپرهیزید و بعد از گذشته یک بازه زمانی هفت الی ده روزه فعالیت های روزانه خود را آغاز کنید.
 • برای کاهش تورم ، کبودی و التهاب بعد از جراحی بینی طبیعی در زاهدان می توانید ، از کمپرس های سرد نیز استفاده کنید که یک روش درمانی فوق العاده می باشد.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: