جراحی بینی فانتزی در زاهدان

فکر می کنید چه ویژگی هایی می تواند بر روی ما تاثیر بگذارد ، تا وارد یک دنیای عجیب با خواسته هایی فرا تر از آنچه که باید می شویم ؟ البته شاید این فرضیه درست نباشد ، آنچه که از نظر برخی از ما مورد قبول واقع نمی شود ، از نظر برخی دیگر یک تصمیم درست و کاملا منطقی است. بگذارید اینگونه آغاز کنیم ، اکثر ما کاندیدای انجام جراحی های زیبایی هستیم ، که به طور کاملا واضحی یکی از انواع این پروسه های زیبایی ، جراحی بینی در زاهدان می باشد که در تمامی دنیا پر طرفدار است. اختلاف نظر در فرم بینی ها در میان زیبا جویان سبب شده تا بحث بر روی فرم های مختلف آن بسیار زیاد شود. این بار بحث ما در رابطه با جراحی بینی فانتزی در زاهدانخواهد بود ، یا شاید بهتر است بگوییم جراحی بینی عروسکی همان فرم از بینی که از نظر برخی افراد بسیار عجیب و غیر طبیعی است و از نظر برخی دیگر فرم بینی ایده آل بنظر می رسد ، آیا اطلاعات کافی از آن دارید ؟ قبل از آغاز رینوپلاستی حتما باید اطلاعات لازم را کسب کنید تا به ایده آل بودن آن دست یابید ، بنابراین توصیه می شود ادامه مطلب را که توسط بهترین جراح بینی بینی در زاهدان دکتر محمود شراهی تهیه شده است مطالعه کنید.

 

جراحی بینی فانتزی - دکتر محمود شراهی در زاهدان

 

در اولین قدم خود ، باید با ویژگی های جراحی بینی فانتزی آشنا شوید !

از سال ها پیش و با پر طرفدار شدن رینوپلاستی در میان افراد این فرم از بینی با توجه به ظرافت بسیار زیادی که دارد ، یکی از محبوب ترین مدل میان خانم ها و عده کمی از آقایان شده است. از ویژگی جراحی بینی فانتزی در زاهدان می توان به قوس پشت بینی به نسبت سایر فرم ها همچون جراحی بینی طبیعی اشاره کرد و از آنجایی که استخوان پل بینی باریک و کوچک می شود ، نوک بینی حالت سربالایی پیدا می کند و سوراخ های بینی از حالت طبیعی کوچک تر می شود و از نمای رو به رو حفره های بینی به راحتی قابل مشاهده خواهند بود. در واقع رینوپلاستی فانتزی در میان دیگر فرم ها بسیار کوچک تر و ظریف تر است و در نظر افراد دیگر در اولین دیدار با شما متوجه عملی بودن بینی شما نیز خواهند شد. در این مدل زاویه میان لب و بینی حدود 105 می باشد. همچنین انحنا یا قوس روی پل بینی خصوصا در نمای نیم رخ کاملا مشهود خواهد بود.

به کدام دسته از زیبا جویان جراحی بینی فانتزی در زاهدان توصیه می شود ؟

  • افراد با بینی استخوانی
  • افرادی که دیر اجزا صورت ان ها کوچک و ظریف می باشد
  • بانوان ، زیرا چهره ای ظریف تر و عروسکی دارند
  • بینی هایی با پوست نازک و استخوان و غضروف محکم

بینی من گوشتی است آیا می توانم به صورت فانتزی جراحی کنم ؟

با توجه به آن که جراحی بینی فانتزی در زاهدان در میان افراد بسیار زیادی پر طرفدار است ، ممکن است یکی از کاندیدای این فرم از بینی ، بینی با ساختار گوشتی داشته باشد.  از نظر اغلب جراحان بینی ماهر و با تجربه جراحی بینی گوشتی به روش فانتزی انتخابی درست نمی باشد و نمی تواند در انتها سبب کسب رضایت زیبا جویان شود. در واقع به علت عدم استحکام کافی در استخوان بینی زیبا جو  و وجود حجم بسیار زیادی از چربی در زیر پوست محدودیت هایی جهت اعمال تغییرات بسیار زیاد ایجاد کرده ، که نتیجه جراحی کامل متفاوت از نظر زیبا جویا خواهد بود. به همین منظور افراد با بینی گوشتی که تمایل به رینوپلاستی عروسکی را دارند باید به نسبت این موضوع آگاه باشند و با انتظارات منطقی اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایند. در انجام این پروسه زیبایی نمی توان سایز بینی را بسیار کوچک کرد و تنها قوس ملایم همراه با تغییرات جزئی ایجاد شده تا بینی فرمی بهتر داشته باشد. قبل از آن که در این زمینه پافشاری کنید ، توصیه می شود صحبت های جراحی بینی خود را گوش کنید و با در نظر گرفتن تجربه و مهارت ایشان از انجام هر گونه اقدام غیر واقع بینانه خودداری کنید.

🌟 عمل بینی فانتزی در زاهدان تحت نظر دکتر محمود شراهی 

 

راز میان بینی استخوانی و جراحی بینی فانتزی !

این راز تنها میان افراد با بینی های استخوانی است ، آن ها بهترین کاندیدا برای جراحی بینی فانتزی در زاهدان هستند. از مهم ترین دلایل این موضوع استحکام بالای ساختار استخوانی بینی این افراد بوده که نازک بودن پوستشان بدون وجود حجم زیادی از چربی زیر پوست نیز بستگی دارد. در واقع هر چه استخوان بینی مستحکم تر باشد ، بهترین جراح بینی زاهدان دکتر شراهی می تواند به راحتی آن را ترش دهد و آن را به فرم دلخواه زیبا جو تغییر دهد. از دیگر دلایل این پروسه که بسیار خوش آیند است دوام نتجه این پروسه از جراحس بینی است .

نکته : البته تمامی مواردی که در میان بینی های استخوانی و گوشتی به آن اشاره کرده ایم ، باید بدانید که در برخی مواقع استثنا هایی نیز وجود خواهد داشت. در واقع جراحی بینی هنر دستان یک پزشک با تجربه است ، بنابراین ممکن است جراح بینی که شما عزیزان به ایشان مراجعه کرده اید بتواند بینی فانتزی فوق العاده ای را با وجود گوشتی بودن بینی شما خلق کند ، بنابراین تنها برای رسیدن به فرم بینی ایده آل علاوه بر داشتن انتظارات واقع بینانه به دنبال یک جراح بینی با تجربه و ماهر باشید.

آیا چهره من برای جراحی بینی فانتزی مناسب است ؟

افرادی که تمایل به جراحی بینی عروسکی را دارند ، باید به این نکته توجه کنند ، ممکن است بینی فانتزی یا عروسکی برای چهره و مدل بینی آن ها مناسب نباشد و در نهایت نتیجه خوبی از این پروسه دریافت نشود. در واقع برای انجام این پروسه زیبایی باید ملاک های گوناگونی در نظر گرفته و بررسی شود ، برای مثال باید مطمئن شوید که بینی شما از نوع گوشتی نبوده و ساختار آن استخوانی است ، اما گاهی اوقات بینی های استخوانی هم کاندیدای مناسبی نخواهند بود ، زیرا بر خلاف وجود ساختار مقاوم ممکن است دیگر اجزا صورت ساختاری کوچک و ظریف نداشته باشند که در نتیجه نهایی و زیبایی چهره افراد نتیجه ای منفی دارد.  به همین منظور ما به شما عزیزان توصیه می کنیم که اگر خواستار جراحی بینی فانتزی در زاهدان هستید ، این موضوع را در جلسات ابتدایی با بهترین جراح بینی در زاهدان دکتر محمود شراهی مطرح کنید ، پزشک شما بر اساس تجربه و تخصصی که دارد بعد از انجام تمامی معاینات لازم مشخص می کند که آیا انجام این جراحی برای شما مناسب است یا خیر .

جراحی بینی فانتزی در بانوان چگونه است ؟

همانطور که تا کنون به آن اشاره کرده ایم و شما نیز متوجه آن شدید ، کاندیدای اصلی تکنیک جراحی بینی فانتزی در زاهدان با توجه به ظرافت بالای چهره ، خانم ها می باشند ، در هنگام انتخاب فرم بینی ، میان بینی طبیعی و فانتزی اکثر افراد عمل بینی عروسکی را انتخاب می کنند. جراحی عروسکی در افرادی که می خواهند قوس روی بینی آن ها بیشتر باشد بسیار مناسب خواهد بود.

جراحی بینی فانتزی در آقایان چگونه است ؟

به علت وجود کلیشه های متفاوت در فرم بینی آقایان ، در گذشته نمی توانستند بینی خود را به شکل دلخواه جراحی کنند. امروزه نیز می توانند در کنار بر طرف کردن مشکلات تنفسی ، فرم و شکل دلخواه بینی خود را تغییر دهند و حتی ان را به صورت فانتزی نیز جراحی کنند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: