جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان

یکی از فرم های بینی پر طرفدار میان عده بسیاری از زیبا جویان ، جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان می باشد. به جرات یکی از زیبا ترین فرم های بینی به این شکل بوده که در چهره بانوان دارای تاثیری بی نظیر می باشد. البته ممکن است برخی از آقایان کاندیدای این فرم از بینی  باشند ، که خب تمامی این موارد و انتخاب نوع بینی یک امری کاملا سلیقه است و می تواند در آقایان هم نتیجه ای عالی را به همراه داشته باشد. اگر شما زیبا جویان عزیز می خواهید فرایند جراحی بینی در زاهدان را با فرم نیمه عروسکی برای عمل بینی خود انتخاب کنید ، قطعا لازم است مواردی را در این رابطه در نظر داشته باشید تا بتوانید با خیالی راحت تحت جراحی زیبایی بینی بدون هیچ گونه نگرانی قرار بگیرید. دکتر محمود شراهی بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی زاهدان در این مسیر زیبایی به شما کمک شایانی خواهد کرد تنها لازم است مطلب زیر را با دقت مطالعه کنید.

 

جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان - دکتر محمود شراهی

 

ویژگی های فرم بینی نیمه فانتزی چیست ؟

به طور کلی جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان ترکیبی از دو پروسه پر طرفدار یعنی فرم طبیعی و فانتزی می باشد به این صورت که بینی افراد نه بسیار عروسکی است و نه خیلی شبیه به فرم نچرال می باشد. در این فرم از بینی ها ، نوک بینی اندکی رو به بالا متمایل شده و کمی بیشتر از فرم طبیعی و کمتر از فرم فانتزی ساختار بینی کوچک می شود.

به طور کلی زاویه میان لب و بینی در این مواقع حدود 100 درجه خواهد بود. از دیگر ویژگی های این روش می توان به قوس پل بینی نیز اشاره کرد که قوس آن نیز دامنه حد فاصل بین بینی طبیعی و فانتزی قرار خواهد گرفت. بهتر است بدانید که قوس بینی در فرم فانتزی بسیار زیاد است اما در جراحی بینی طبیعی در زاهدان قوس کاملا صاف می باشد. در ادامه به صورت جزئی تری با بینی های نیمه فانتزی آشنا می شویم.

قوس متناسب تیغه بینی : عده بسیاری از زیبا جویان تمایل دارند تا قوس موجود بر ساختار بینی شان بسیار زیاد و مشخص باشد و از حالت طبیعی و صاف خارج شود و قوسی ظریف را داشته باشد. در جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان میزان قوس بینی انقدر زیاد نبوده و به صافی طبیعی هم نخواهد بود و یک حد فاصلی بین طبیعی و عروسکی می باشد که جلوه ای فوق العاده زیبا را به چهره افراد می بخشند و از مصنوعی به نظر رسیدن بینی جلوگیری می کند.

نوک سربالا بینی : خانم ها نسبت به آقایان علاقه بیشتری به سر بالا بودن نوک بینی شان دارند. این افراد نمی خواهند بینی های شان خیلی سر بالا باشد اما ترجیح می دهند نوک بینی کمی به  سمت بالا قرار بگیرد و باریک باشد ، پس جراحی بینی نیمه فانتزی بهترین گزینه برای آن ها خواهد بود تا آن ها را به خواسته شان برساند. لازم به ذکر بوده که هم خانم ها و هم آقایان با توجه به سلیقه شخصی خود می توانند تحت این جراحی زیبایی قرار بگیرند بدون آن که عاملی مانع آن ها شود.

کوچک شدن مناسب ساختار کلی بینی : نتیجه جراحی بینی فانتزی در زاهدان کوچک شدن بسیار زیاد سایز آن می باشد. در جراحی بینی به صورت طبیعی اجزا و سایز کلی بینی تغییر چندانی نمی کند. در صورتی که در جراحی بینی نیمه فانتزی سایز بینی به اندازه و زاویه متناسب با دیگر اجزا صورت کوچک می شود.

 

💌 برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی با دکتر شراهی فرم زیر را پر کنید.

آیا بعد از جراحی بینی نیمه فانتزی دچار مشکلات تنفسی خواهیم شد ؟

یکی از پرسش‌ های رایج مرتبط با جراحی زیبایی بینی ، مسائل تنفسی پس از عمل است ، به ویژه زمانی که بینی به صورت فانتزی یا نیمه فانتزی کوچک ‌تر می‌ شود. پاسخ به این سوال بستگی زیادی به تخصص و تجربه جراح دارد؛ اگر جراح زیبایی بینی دارای تجربه کافی در این زمینه باشد ، پس از عمل هیچ مشکلی در تنفس ایجاد نخواهد شد.

بهتر است در انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی نیمه فانتزی دقت کنید تا از مشکلات پس از جراحی و مسائل تنفسی جلوگیری شود. در غیر این صورت ، ممکن است لازم باشد دوباره به جراحی بینی مراجعه کنید تا مشکلات رفع شوند.

 

👃🏻 جراحی زیبایی بینی با دکتر محمود شراهی در زاهدان 

 

 

جراحی بینی نیمه فانتزی برای کدام دسته از زیبا جویان مناسب است ؟

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب مدل بینی برای جراحی  غضروف ، استخوان و پوست بینی زیبا جو می باشد. در این مواقع جراح بینی زاهدان خوب دکتر شراهی بهترین گزینه را به بیمار پیشنهاد می دهد. از نظر جراح بینی ، افرادی با بینی های استخوانی و پوست نازک همراه با غضروف های محکم کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان می باشند ، زیرا نتیجه حاصل از این اقدام بسیار خوش آیند و فوق العاده خواهد بود.

اما این فرم از بینی در زیبا جویانی با غضروف و استخوان های ضعیف و پوست های شل و انجام عمل بینی به صورت نیمه فانتزی مطلوب نبوده و هیچ گونه ظرافت و زیبایی را نیز نخواهد داشت. بنابراین در صورت مراجعه به جراح بینی صبور باشید تا بررسی های لازم را انجام دهد و در صورتی که کاندیدای مناسبی برای این فرم از بینی بودید تحت جراحی قرار بگیرید در غیر این صورت با توجه به توصیه های پزشک بهتر است روند جراحی در شما به شکل دیگری انجام شود.

نکته : با توجه به تفاوت میان بینی های گوشتی و استخوانی باید بدانید که منظور عدم جراحی بینی گوشتی به روش نیمه عروسکی نمی باشد. چراکه یک جراح بینی ماهر و باتجربه می تواند بینی گوشتی افراد را به صورت نیمه فانتزی و با نتیجه ای فوق العاده عالی جراحی کند.

جراحی بینی نیمه فانتزی در خانم ها و آقایان چگونه است ؟

کاندیدای اصلی این تکنیک جراحی بینی خانم ها می باشند اما چرا ؟ به هنگام انتخاب فرم بینی برای عمل بینی بین طبیعی و نیمه فانتزی اکثر افراد عمل بینی نیمه عروسکی را انتخاب می کنند. جراحی بینی نیمه عروسکی در افرادی که می خواهند قوس روی بینی و سربالایی آن بیشتر باشد بسیار مناسب خواهد بود.

همچنین ساختار بینی بانوان بسیار ظریف و کوچک می باشد در نتیجه پروسه نیمه فانتزی جلوه ای زیباتری را به چهره آن ها می بخشد. اما فرم بینی آقایان بر عکس بانوان ظریف نیست و بهتر است نوع بینی آن ها نیمه عروسکی نباشد.  البته به علت وجود کلیشه های متفاوت در فرم بینی آقایان ، آن ها در گذشته نمی توانستند بینی خود را به شکل دلخواه جراحی کنند.

امروزه نیز می توانند در کنار بر طرف کردن مشکلات تنفسی، فرم و شکل دلخواه بینی خود را تغییر دهند و حتی ان را به صورت نیمه فانتزی جراحی کنند که با وجود نمونه کار های بسیار زیاد از جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان امروزه شاهد نتایج عالی این فرم از بینی در چهره آقایان هستیم.

🩺 جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان تحت نظر دکتر محمود شراهی 

 

بهترین سن برای جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان

اگر می خواهید بینی خود را جراحی کنید کنید حتما به این نکته دقت داشته باشید که رشد صورت به خصوص بینی و بافت بینی شما کامل شده باشد. به همین منظور انجام عمل جراحی باید بعد از رسیدن به سن بلوغ انجام شود. بهترین سن برای انجام عمل بینی نیمه فانتزی بعد از 18 سالگی می باشد.

در مواردی که برای زیبایی بینی جراحی انجام نشود به تشخیص پزشک و قبل از رسیدن به سن بلوغ و بر طرف کردن مشکلات تنفسی و ناهنجاری جراحی انجام خواهد شد. در صورت عد توجه به بازه توصیه شده ممکن است بعد از جراحی با رشد ساختار بینی خود مواجه شوید که بر نتیجه این پروسه زیبای تاثیرات منفی می گذارد.

آیا می توان بینی ترمیمی را به مدل نیمه فانتزی جراحی کرد؟

جراحی بینی ترمیمی معمولاً به مرحله‌ ای از جراحی بینی گفته می‌ شود که هدف آن بازسازی و بهبود وضعیت بینی پس از آسیب ‌های جدی یا تغییراتی نظیر شکستگی بینی است. از سوی دیگر ، جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان به معنای ایجاد یک بینی با ظاهری کوچک و زیبا تر است.

طی جراحی ترمیمی بینی به دلیل مشکلات موجود یا پیش آمده بعد از رینوپلاستی اولیه ، دامنه اعمال تغییرات تا حدی محدود تر می ‌شود. اما در خصوص مدل نیمه فانتزی ، باید توجه داشت که براساس اصلاحات نسبتاً گسترده ، نمی ‌توان قطعیت داشت که این فرم برای شما به خوبی اعمال می ‌شود یا خیر. زیرا در این شرایط ، اولویت اصلی جراح بر طرف کردن مشکلات اصلی و اصلاح دفورمگی های بینی است.

تورم بعد از جراحی بینی نیمه فانتزی را چگونه می توانیم بهبود ببخشیم ؟

  1. هرگز بر روی صورت خود نخوابید
  2. از کمپرس های سرد و خنک استفاده کنید
  3. به مقدار کافی مایعات بخصوص آب بنوشید
  4. از صرف ادویه های تند و نمک خودداری کنید
  5. از مصرف مواد غذایی سفت و چسبنده بپرهیزید
  6. از مصرف دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل در دوره نقاهت خودداری کنید
  7. حتما دارو هایی را که از جانب بهترین جراح بینی در زاهدان دکتر محمود شراهی برای شما تجویز شده است استفاده کنید
  8. شست و شوی بینی را فراموش نکنید و مرتبا بینی خود را با توجه به توصیه ها و آموزش های پزشک بشویید
  9. استفاده از چسب بینی به شما زیبا جویان عزیز کمک می کند تا در بازه زمانی کوتاهی تورم بینی تان بعد از جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان بهبود پیدا کند
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: