لیفت پیشانی در زاهدان

ممکن است شما نیز با افتادگی پیشانی خود مواجه شده باشید ، این عارضه با توجه به افزایش سن ، ژنتیک و حرکت زیاد عضلات صورت به مرور زمان به وجود می آید ، که علاوه بر افتادگی پیشانی سبب بروز چین و چروک های پوستی در افراد می شود. برای رفع این عارضه روش های متنوعی وجود دارد ، که بهترین آن لیفت پیشانی در زاهدان است. در ادامه مطلب می توانید با این پروسه زیبایی بیشتر آشنا شوید و اطلاعات کاملی از مراحل این تکنیک که توسط بهترین پزشک لیفت آندوسکوپیک پیشانی دکتر محمود شراهی در زاهدان تهیه شده است کسب کنید.

لیفت پیشانی - دکتر محمود شراهی در زاهدان

آیا با لیفت پیشانی آشنا هستید ؟

این پروسه یکی از رایج ترین و پر طرفدار ترین روش ها به منظور رفع چین و چروک و افتادگی پیشانی می باشد. هدف اصلی زیبا جویان از انجام این تکنیک زیبایی اصلاح افتادگی ابرو ها است . در واقع کاهش چین و چروک های پیشانی و اصلاح طول پیشانی همراه با دیگر تغییرات ایجاد شده در چهره افراد ، تغییرات بسیار خوش آیندی را به همراه داشته که بر زیبایی ظاهری افراد می افزاید. آندوسکوپ مورد استفاده در این پروسه دوربین بسیار ریز بوده که با وارد شدن ، درون پوست و بدن را نشان می دهد ، که می توان لیفت آندوسکوپیک پیشانی را نیز با استفاده از آن انجام داد. در واقع این ابزار برای کم کردن طول برش های پوستی و برش های جراحی ابداع شده که بسیار کم تهاجم و کاربردی می باشد.

لیفت پیشانی در زاهدان چه مزایایی دارد ؟

 • طول بسیار کم برش ها در پیشانی
 • کاهش ریزش مو ها ناشی از ایجاد برش
 • موثر در رفع تمامی چین و چروک های پوست
 • افزایش طول و زیبایی پیشانی
 • جا به جایی پوست اضافه به جای حذف آن
 • امکان اعمال تغییرات ظریف بر عضلات اخم
 • بهبود سریع زخم ها و داشتن دوره نقاهتی کوتاه
 • ماندگاری بالا
 • نداشتن محدودیت برای خانم ها و آقایان
 • رفع حالت خسته و عصبی از چهره زیبا جویان
 • عدم باقی ماندن محل برش ها

اقدامات قبل از لیفت پیشانی با دکتر محمود شراهی

 1. در جلسات مشاوره بهترین جراح لیفت آندوسکوپیک پیشانی در زاهدان دکتر شراهی ، برای آغاز یک فرایند جراحی فوق العاده با استفاده از تکنیک لیفت پیشانی در زاهدان مواردی را به منظور رعایت اقدامات قبل از جراحی توصیه خواهد ، که در روند جراحی شما تاثیرات عالی خواهد داشت.
 2. بهتر است زیبا جویان دارو های موثر در انعقاد خود را برای پیش گیری از خون ریزی بعد از جراحی متوقف کنند.
 3. لازم است تا افراد پزشک خود را در صورت ابتلا به هر نوع بیماری بخصوص یا مصرف دارو های بخصوص مطلع کنند.
 4. اجتناب از مصرف دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل از دیگر مواردی است که باید از مصرف آن ها قبل از جراحی خودداری شود.
 5. لازم است تا افراد هشت ساعت قبل از انجام این پروسه زیبایی ناشتا باشند.

لیفت آندوسکوپیک پیشانی چگونه انجام می شود ؟

لیفت پیشانی در زاهدان با توجه به شرایط زیبا جویان ، تحت بی حسی موضعی و یا با استفاده از بیهوشی عمومی انجام می شود. پس از ان جراح خوب در زاهدان ، پیشانی را به خوبی ضد عفونی کرده تا برش های کوتاه و لازم را در نواحی مورد نیاز ایجاد کند.

نکته : تعداد و اندازه های برش های ایجاد شده در این پروسه زیبایی کمتر و بسیار کوچک تر از دیگر پروسه ها می باشد.

پس از آن آندوسکوپ که مجهز به دوربین  و نور است ، از طریق برش های ایجاد شده وارد زیر پوست پیشانی زیبا جویان می شود. در ادامه و با کمک دوربین و دستگاه با مشاهده تصویر بافت زیرین پیشانی ، جراح لیفت پیشانی خوب دکتر شراهی ، میزان کشیدگی پوست و عضلات را تشخیص می دهد و آن را به سمت بالا می کشد و در انتها محل برش ها را با استفاده از بخیه می بندد.

لیفت پیشانی در زاهدان - دکتر محمود شراهی

با روش‌های متداول لیفت پیشانی بیشتر آشنا شوید!

لیفت پیشانی در زاهدان یک روش جراحی زیبایی است که به منظور بهبود ظاهر پیشانی و حذف چین و چروک‌های موجود در این ناحیه انجام می‌شود. در زیر، سه روش متداول برای انجام لیفت پیشانی با استفاده از جراحی و دیگر تکنیک‌های غیر جراحی  آورده شده‌اند.

لیفت پیشانی با تکنیک‌های جراحی

در این روش جراحی برش‌های کوچکی در نواحی مختلف انجام می‌شود. پس از اینکه پوست در محل از پیش تعیین شده‌ای برش می‌خورد، بازسازی مجدد پیشانی انجام می‌شود و پوست به سمت بالا کشیده می‌شود. این روش برای افرادی که چین و چروک‌های زیادی در این ناحیه دارند، مناسب است.

لیفت پیشانی با تکنیک‌های غیر جراحی

این روش از تکنیک‌های غیر جراحی مانند لیزر، رادیو فرکانس، یا مواد پرکننده همچون تزریق بوتاکس و فیلر استفاده می‌کند تا پوست پیشانی را بهبود دهد و سبب جوان‌سازی این ناحیه شود. این روش‌ها معمولاً با تحریک تولید کلاژن و تنظیم الاستین پوست سبب تأثیرگذاری مثبت می‌شوند. افرادی که به دنبال راهکارهای غیر جراحی هستند و چین و چروک‌های کمتری دارند کاندیدای مناسبی برای این تکنیک‌ها می‌باشند.

لیفت پیشانی پوستی

این روش شامل برش پوستی اضافی و اندازه‌گیری‌های مناسب در محل‌های مختلف پوست می‌شود. این برش‌ها به‌دقت انجام می‌شوند تا پوست به شکل جدیدی تنظیم شود. افرادی که نیاز به تنظیم پوست پیشانی دارند و چروک‌های متوسطی در این ناحیه دارند کاندیدای مناسبی برای این نوع تکنیک خواهند بود.

مهم است که قبل از هر نوع جراحی یا روش زیبایی، با یک پزشک متخصص یا جراح زیبایی مشورت کنید تا بهترین راه کار برای وضعیت خاص شما مشخص شود و شما زیبا جویان عزیز نیز به یک نتیجه عالی دست یابید.

میزان ماندگاری جراحی لیفت پیشانی چگونه است ؟

در ابتدا بهتر است بدانید که ماندگاری پروسه لیفت آندوسکوپیک پیشانی در میان تکنیک های قدیمی بسیار بیشتر است.  البته لازم به ذکر بوده که ماندگاری آن دائمی نیست و فاکتور های متعددی در میزان ماندگاری آن نقش خواهد داشت.

آیا این پروسه زیبایی عوارضی را به همراه دارد ؟

عوارض به وجود آمده بعد از لیفت پیشانی در زاهدان به میزان رعایت مراقبت های بعد از لیفت و میزان مهارت بالای جراح لیفت پیشانی در زاهدان دکتر محمود شراهی بستگی دارد . برخی از عوارض به وجود آمده در مدت زمان کوتاهی بهبود پیدا می کنند اما برخی دیگر ممکن است حتی با رعایت مراقبت های بعد از لیفت آندوسکوپیک پیشانی نیز درمان نشوند ، که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • بروز عفونت
 • ایجاد خونریزی
 • احساس درد و بی حسی بسیار
 • ایجاد تورم و کبودی بسیار زیاد پوست
 • احتمال بالا کشیده شدن بیش از حد ابرو ها و ایجاد نامتقارنی میان دو ابرو

افراد در چه سنی می توانند از این پروسه زیبایی بهرمند شوند ؟

به طور کلی لیفت پیشانی در زاهدان دارای محدودیت سنی نمی باشد. اما بیشتر در افرادی با سن بالا که آثار پیری در صورتشان افزایش یافته بسیار شایع تر از افراد در سنین جوانی و نوجوانی است. از عواملی که سبب اقدام جوانان و بکارگیری لیفت اندوسکپی می باشد ، بروز افتادگی صورت ، افتادگی ابرو ها و عدم تقارن در هر دو رخ زیبا جو بوده ، که تحت تاثیر عوامل ژنتیکی هستند.

مراقبت های توصیه شده بعد از لیفت آندوسکوپیک پیشانی

 1. سعی کنید حرکات فک و چانه خود را بسیار کاهش دهید.
 2. حتما بعد از یک هفته برای برداشت بخیه ها ، به پزشک خود مجددا مراجعه نمایید.
 3. از مصرف دخانیات ، سیگار و نوشیدنی های حاوی الکل در دوره بهبودی خودداری کنید.
 4. وجود هر گونه تورم و کبودی در محل های برش خورده بسیار طبیعی می باشد ، که به مرور زمان و سریعا از بین خواهند رفت.
 5. حتما پزشک داروهای مسکنی را برای کاهش و تسکین درد بعد از جراحی لیفت آندوسکوپیک برای شما تجویز خواهد کرد.
 6. از هرگونه فعالیتی که می تواند سبب وارد شدن فشار و و آسیب جدی به صور شما زیبا جویان عزیز شود ، تا بهبودی کامل و پایان دوره نقاهت از آن ها خودداری کنید.
 7. توصیه می شود در مراقبت های بعد از جراحی به منظور کاهش تورم ، به پهلو خوابیده و از وارد شدن فشار به صورت جلوگیری کنید.
 8. حتما یک رژیم غذایی مناسب همراه با آب فراوان جهت هیدراته نگه داشتن بدن ، انواع سبزیجات و غیره را نیز به خوبی دنبال کنید.

نتیجه نهایی حاصل از لیفت پیشانی چه زمانی مشخص می شود ؟

شما زیبا جویان عزیز از روز اول می توانید شاهده تغییرات به وجود آمده در چهره خود باشید. اما برای دست یابی به نتیجه نهایی نیاز است تا 6 ماه صبر کنید. بعد از گذشت این بازه نتیجه نهایی لیفت آندوسکوپیک پیشانی مشخص خواهد شد. همچنین لازم به ذکر بوده که تمامی برش ها و محل زخم با گذشته این بازه زمانی بهبود پیدا خواهد کرد.

میزان هزینه مورد نیاز جهت انجام لیفت پیشانی چقدر است ؟

مقدار قیمت و  هزینه لازم جهت انجام پروسه زیبایی لیفت پیشانی در زاهدان به میزان لازم و اسیب دیدگی صورت زیبا جویان و مهارت بالای بهترین جراح لیفت اندوسکوپیک زاهدان بستگی دارد  ، البته هزینه های جانبی همچون تهیه دارو آزمایشات و جلسات مشاوره در این پروسه تاثیر گذار بوده که بر خلاف دیگر جراحی ها دارای هزینه کمتر و دوره نقاهت کوتاه مدتی می باشد. شما زیبا جویان عزیز می توانید با مراجعه به یک جراح حاذق و ماهر و پس از انجام بررسی های لازم توسط پزشک از میزان هزینه نهایی این پروسه زیبایی مطلع شوید.

آیا پروسه لیفت پیشانی برای آقایان مناسب است ؟

امروزه بسیاری از آقایان در میان اکثر بانوان تمایل به لیفت ابرو و پیشانی دارند ، تا هر گونه خطوط و چین و چروک های موجود در این ناحیه را از بین ببرند. اما لازم است تا آقایان برای انتخاب جراح خوب در زاهدان حساسیت بالایی داشته باشد و به پزشکی مراجعه کنند که تجربه لیفت پیشانی در زاهدان آقایان را در گذشته و رزومه کاری خود داشته است. با توجه به آن که طی این پروسه با کشیده شدن پوست ابرو ها نیز به بالا کشیده می شود ، لازم است تا پزشک این پروسه را در آقایان به گونه ای انجام دهد تا ابرو ها به مقدار بسیار زیادی به سمت بالا کشیده نشود.

نکته : اگر بهترین جراح مورد نظر دارای تجربه و مهارت کافی نباشد ، چهره آقایان حالتی زنانه پیدا می کند ، در صورتی که تنها هدف آقایان رفع چین و چروک های پوستی می باشد.

آیا می توان لیفت پیشانی را با روش هایی جز جراحی انجام داد ؟

بله ، با وجود روش هایی همچون تزریق بوتاکس ، تزریق ژل و لیفت با نخ و دیگر تکنیک ها می توان این پروسه زیبایی را بدون جراحی انجام داد ، اما بهتر است بدانید که میزان ماندگاری لیفت پیشانی در زاهدان با جراحی بسیار بالا می باشد ، در صورتی که دیگر روش ها نیازمند ترمیم بوده و در بازه زمانی کوتاه تری به مرور از بین می رود.

آیا می توان لیفت در ناحیه پیشانی را همزمان با دیگر پروسه های انجام داد ؟

بله ، شما زیبا جویان عزیز می توانید در کنار لیفت پیشانی ، بلفاروپلاستی پلک فوقانی و تحتانی ، لیفت صورت و دیگر روش های موثر در جوانسازی پوست خود را انجام دهید و تنها با رعایت یک دوره نقاهت به نتایج عالی دست یابید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: